2020 m. gegužės 26 d.

 

Antradienio pasakėčia. Ilgąjį savaitgalį Karo akademijoje kariūnai nenuobodžiavo

Paskelbta: 2020-05-05 14:26 Autorius: ekspertai.eu

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos pirmo kurso Saulės mūšio kuopos kariūnai nusprendė praėjusį penktadienį prasidėjusį savaitgalį praleisti aktyviai. Dvi dienas Akademijoje vyko kuopą sudarančių skyrių varžybos, kurių finale – išrinktas geriausias skyrius.

„Nenorėjome tik ramiai ilsėtis ar sportuoti salėje. Nusprendėme, kad geriausiai aktyvų poilsį galime turėti atlikdami įvairias dabar galimas rungtis. Nors ir varžėmės, vis tiek mes buvome ir visada esame komanda. Todėl visi kartu ir šįkart galėjome išbandyti savo jėgas, – sakė kariūnai. – Kai nori pasiekti gerų rezultatų, turi ir pasistengti – tai motyvuoja!”

Kariūnai buvo viena komanda, tačiau laikėsi reikalavimų, šiuo metu keliamų karantino metu. Varžyboms parengtos rungtys buvo karinės. Jas rengė ir joms vadovavo taip pat kariūnai.

Pirmąją dieną Saulės mūšio kuopos skyriai – juos atstovaujantys pirmakursiai – turėjo atpažinti ginkluotę ir techniką, kirsti užminuotą vietovę, atlikti logines užduotis ir surinkti ginklą tamsoje. Antrąją dieną jiems lietus nebuvo kliūtis, todėl įveikė kliūčių ruožą, traukė virvę. Tada buvo išrinktas ir apdovanotas geriausias skyrius.

Kariūnai žada ir toliau aktyviai ilsėtis Karo akademijoje, nes taip gali sukurti gerą nuotaiką, o kartu išlaikyti ir gerą fizinį pasirengimą pratyboms.

Šaltinis: KAM

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras