2020 m. gegužės 31 d.

 

Anglijoje nevilties apimtas lietuvis sutrikdė kelionę 40 tūkstančių keleivių

Paskelbta: 2013-07-24 16:22 Autorius: Naujienų redaktorius
Mantas Badauskas
Mantas Badauskas

Anglijoje lietuvis sukėlė chaosą traukinių stotyje ir sutrikdė 40 tūkstančių keleivių kelionę. Dėl incidento buvo sustabdytas beveik 80 traukinių eismas.

Bandydamas išvengti mokesčio už bilietą, 25 metų Mantas Badauskas stogu bandė apeiti užtvaras ir patekti į traukinių platformą, tačiau buvo pastebėtas policijos. Lietuvis raginimams nulipti nepakluso ir 7 valandas praleido ant geležinkelio stoties stogo. Buvo baiminamasi, kad stogo skliautas gali įgriūti, be to, teko nutraukti elektros tiekimą.

Skaičiuojama, kad geležinkelio bendrovės patyrė per milijoną svarų nuostolių. Lietuviui gresia iki 2 metų kalėjimo.

Pats Mantas teigė, kad turistaudamas Anglijoje prarado visus daiktus ir atsidūrė beviltiškoje padėtyje. Traukiniu jis norėjo nuvykti į oro uostą ir skristi namo. 

„Lietuvos ryto“ TV“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras