2020 m. liepos 4 d.

 

Ali Larijani: Iranas, Indija ir Rusija turi kartu kovoti su terorizmu

Paskelbta: 2013-02-28 11:08 Autorius: ekspertai.eu
Irano parlamento vadovas Ali Larijani
Irano parlamento vadovas Ali Larijani

Irano Madžliso (parlamento) vadovas Ali Larijani įspėjo, kad regione plinta terorizmas, ir pakvietė sustiprinti santykius tarp Irano, Indijos ir Rusijos kovoje su šiuo baisiu reiškiniu, pranešė „Press TV“ (http://www.presstv.ir/detail/2013/02/28/291202/iran-russia-india-must-unite-forces).

Vasario 27-ąją Naujajame Delyje susitikime su Indijos užsienio reikalų ministru Salmanu Khurshidu Irano atstovas sakė: „JAV karinės pajėgos palieka Afganistaną, o terorizmas ten klesti, todėl šią situaciją turi spręsti Iranas, Indija ir Rusija. Iranas ir Indija turi sustiprinti savo bendradarbiavimą kovos su terorizmu srityje, kad regione įsivyrautų taika, stabilumas ir saugumas.“

Indijos atstovas išreiškė nuomonę, kad jo šalis pasiruošusi bendradarbiauti su Iranu kovoje su terorizmu bet kur pasaulyje, ypač Vakarų Azijoje.

S. Khurshidas pagyrė Irano „principingą ir drąsią“ laikyseną dėl branduolinės energetikos programos Vakarų pasaulio kaltinimų ir spaudimo akivaizdoje ir pabrėžė, kad Teheranas turi „visas teises“ plėtoti ir naudoti savo branduolines technologijas taikiems tikslams.

Irano Madžliso vadovas atvyko į Indiją šios šalies parlamento vadovės Meiros Kumar kvietimu. Ji lankėsi Teherane 2011-ųjų lapkritį.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras