2019 m. gruodžio 15 d.

 

Algis Avižienis: kodėl Kinijai nesiseka „suvirškinti“ Honkongo?

2
Paskelbta: 2019-10-26 07:14 Autorius: Savo varpinė

Š.m. birželio mėnesį Honkongo valdžia bandė žengti dar vieną žingsnį link buvusios anglų kolonijos integracijos į komunistinę Kiniją. Honkongo vykdančioji valdžia paskelbė įstatymo pataisą , kurį leistų perduoti vietos gyventojus kitoms valstybėms teismams.

Tučtuojau prasidėjo protestai, kurie tęsiasi iki šiol. Į gatves vienu metu išeina nuo pusės iki 2 milijonų gyventojų ir reikalavimų ratas plečiasi.

Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje buvęs JAV diplomatas Algis Avižienis pasakoja ne tik apie tai, kad vyksta dabar, tačiau ir iš esmės supažindina su istorija bei aplinkybėmis dėl kurių Honkongas ir turi ypatingą statusą.

Laida išsami ir galima drąsiai teigti pranoksta savo informacijos gausa bei parengimo kokybe tai ką galite išvysti per oficiozines medijas, kurios net, kartais, nesugebėdavo teisingai įvardinti protestų bangos priežasties.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. Romas
(2019-10-26 20:43:38)
(77.111.247.109) Parašė:

Labai pavirsutiniskas ir diletantiskas Avizienio pasakojimas. Pagrinde, JAV ziniasklaidos info viesinimas. Butu gal ir nieko, jeigu nebutu to isankstinio nusistatymo ir vietomis atviros dezos.1. trumpai
(2019-10-26 14:50:46)
(78.57.130.78) Parašė:

Kaip tik honhongas bus nepelningas kinijai prarys ta honhonga net neužgerdamas,tad kol honhongas neša aukšo kiaušinius smauglys ramiai guli ir patogia padėti prie kuno derina.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras