2020 m. liepos 7 d.

 

Algis Avižienis: Kaip TROJKA Graikiją „gelbėjo“

1
Paskelbta: 2019-11-08 22:38 Autorius: Savo varpinė

Vos prieš kelis metus apie Graikiją girdėjome kone kiekvienoje žinių laidoje. Tačiau šiandien visiška tyla. Negi Graikija titaniškų ES TVF ir ECB pastangų dėka jau išgelbėta ir klesti?

Iš tikrųjų 2008-20.. .(?) krizė Graikijoje, tai ciniška bei pamokanti istorija. Tik štai nevalia eiliniam oficiozinių medijų žiūrovams apie tai girdėti, nes gali padaryti „neteisingas“ išvadas ar kas dar blogiau pamatyti panašumus su „Baltijos tigre“ – Lietuva.

Na o dėl to, kad „Iš savo varpinės“ nėra oficijozas, tad ir kalbame apie viską atvirai. Temą pristato buvęs JAV diplomatas Algis Avižienis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Vytas
(2019-11-10 20:05:59)
(46.249.171.56) Parašė:

Niekas iš ES viršūnių nestabdė Graikijos valdžios išlaidavimo ir dirbtinės gerovės kūrimo. Rezultatas - valstybėje viskas išparduota, privatizuota. Tikėsimės, kad ir G.Nausėda nebandys tokiu būdų kurti "gerovės valstybę", negramzdins valstybę į skolas. Nors jau praktiškai nebėra ko privatizuoti: AE uždaroma, laivynai sunaikinti, pramonės nebėra. Taip, tik smulkmė. Bet štai politikai pasižymi pagyrūniškumu ir pataikūniškumu Vakarams, ypač liberalai ir konservatoriai. Kubilius iki šiol giriasi, kaip jis "suvaldė" krizę. Rezultatas netruko pasirodyti: koks džiaugsmas valdžiai, Lietuva priskirta ekonomiškai stiprių šalių grupei, dabar galėsim (ar busim verčiami?) teikti materialinę pagalbą trečioms šalims, kurių piliečiai net geriau gyvena, negu lietuviai. O kad trečdalis lietuvių galus vos suveda ar visai nesuveda, tai nieko valdžiai nereiškia. Jau, vaizdžiai kalbant, rytoj pradėsime skirti kariniams tikslams 2,5 procento BVP. Ir nei vienos partijos, nei vienas politikas nedrįsta pasakyti, jog karalius nuogas, t.y. jog Lietuva ubagų kraštas, kurr atlyginimai ir pensijos stabiliai užima prizines vietas tarp ES valstybių. Tik iš antro galo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras