2019 m. liepos 20 d.

 

„Mokslo sriuba“: apie futuristinį „Venus“ projektą

1
Paskelbta: 2014-10-05 09:25 Autorius: mokslosriuba.lt

Amerikiečių futuristas, mąstytojas Žakas Fresko gimė 1916 metais. Šiuo metu jam 98. Jis yra savamokslis mokslininkas, pramonės dizaineris, inžinierius, išradėjas. Save vadina socialiniu inžinieriumi. Futuristas daugiau nei 40 metų svarsto, kaip moksliniais būdais galima būtų panaikinti skurdą, karus, korupciją, aplinkos taršą. Ką jis sugalvojo?

„Įsivaizduokime. Atrandame labai panašią planetą į Žemę. Pavadinkime ją Afrodite. Joje klesti nežemiška gyvybė. Nuostabios džiunglės, miškai, savanos, gausybė nematytų augalų ir gyvūnų rūšių. Tai yra neįtikėtina! Protingų gyvybės formų nematyti. Kaip kolonizuotume tokią nuostabią planetą? Kokį pasaulį kurtume? Ką darytume?“, - sudomina „Mokslo sriubos“ savanoriai.

 
Komentarai

 
1. Dzūkija
(2014-10-06 14:24:25)
(78.62.212.240) Parašė:

Geriau jau neatraskime mes Afroditės...Nes ir pačią gražiausią ir turtingiausią planetą paversime karų nuniokotu šiukšlynu...Kas šiandien trukdo puoselėti ir mylėti savo planetą ir joje gyvenančius žmones...Godumas...ir idiotai valdžioje...Nieko mes nepasiekėme - esame plėšrūnai,kuriems laimė - tai kaimyno kieme gaisras...Sutinku,kad svarbiausias yra MASTYMAS - patikėkit,jei ne pasaulį,tai savo šalį tikrai galime paversti rojumi...Tad išsikuopkime savo kieme ir galvose...Nuoširdžiai kviečiu visus,ir dar nuoširdžiau dėkoju visiems galvojantiems žmonėms - o jų ekspertuose yra...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras