2020 m. vasario 23 d.

 

„Microsoft“ vadovas ketina atsistatydinti per ateinančius 12 mėnesių

Paskelbta: 2013-08-23 17:28 Autorius: Naujienų redaktorius
„Microsoft Corp“ generalinis direktorius Steve'as Ballmeris. Infotechlead.com nuotr.
„Microsoft Corp“ generalinis direktorius Steve'as Ballmeris. Infotechlead.com nuotr.

„Microsoft Corp“ penktadienį pranešė, kad bendrovės generalinis direktorius Steve'as Ballmeris turėtų išeiti į pensiją per ateinančius 12 mėnesių, kai tik pasirinks įpėdinį. Apie tai praneša „Reuters“.

S. Ballmeris savo pareiškime teigė, kad būtų išėjęs į pensiją vėliau, kai „Microsoft“ jau bus paskelbusi apie savo virsmą įrenginių gamybos ir paslaugų teikimo bendrove. Tačiau, anot jo, „Microsoft“ reikia generalinio direktoriaus, kuris čia būtų ilgesnį laiką ir jau vadovautų bendrovei einant naująja kryptimi.

Programinę įrangą gaminanti įmonė pranešė įkūrusi specialų komitetą, kuris vadovaus naujojo generalinio direktoriaus paskyrimo procesui.

„Microsoft“ akcijų vertė, paskelbus informaciją, pakilo 8,9 proc.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras