2020 m. sausio 28 d.

 

'Ride': Niujorko gubernatorius šūksniai Trampo pakeisti gyventi į Floridą

2
Paskelbta: 2019-11-01 10:05 Autorius: ekspertai.euPasklidus žiniai (apie tai skelbėme publikacijoje „Už beveik keturis milijonus mokesčių mokėtojų eurų su dar viena savo kurta sistema lietuviai perspjaus „Google“), kad garsių Lietuvos mašininio vertimo sistemų – raštija.lt ir versti.eu – kūrėjai už mokesčių mokėtojų pinigus ketina sukurti dar vieną sistemą už tų pačių mokėtojų pinigus, ekspertai.eu nuolatos pristatys aktualias naujienas iš pasaulio, verstas į lietuvių kalbą su tomis sistemomis.

Jūsų dėmesiui lapkričio 1 d. euronews publikacija remiantis NBC „Good riddance“: New York governor cheers Trump changing residency to Florida“.'Ride': Niujorko gubernatorius šūksniai Trampo pakeisti gyventi į Floridą

New York Gov. Andrew Cuomo, be užuolankų, kai sužinojo, kad prezidentas Donaldas Trampas, ketvirtadienį buvo pateikti dokumentus, jei norite pakeisti, kad jo nuolatinė gyvenamoji vieta, iš Niujorko į Palm Byčą Floridoje.

"atsikratėme. Tai ne taip, kaip ponas Trampas sumokėjo mokesčius čia, šiaip ar taip, - tarė Cuomo ataskaitos." Jis tavo, Florida ".

Gyvenamosios vietos pakeitimą buvo pranešta The New York Times ".

Trampo, kuris gimė ir gyveno visą savo gyvenimą Niujorke, užpildė deklaraciją nuolatinės gyvenamosios vietos ", atsisakančių savo namuose jau nebebuvo kur, pasak dokumentai Palm Bičo apygardos Išvažiuojamojo teismo gavo" Times ". Taip pat, kaip Melanija Trump pateikė dokumentus, pavadintus šeimos Mar-a-Lago kurorto viešbutis, kaip savo gyvenamąją vietą.

Pora gyveno Trampo dangoraižyje Midtown Manhatane, kur prezidentas gyveno, nes jis nusipirko pastatą 1983.

Trump 's New York ryšius grįžti kartoms: „Trumps buvo niujorkiečiai nuo 1885 metų, kai senelis imigravo iš Vokietijos į JAV 16 metų.

Neįvardytas šaltinis sakė, kad Trump 's "sprendimas pereiti buvo jo nuolatinė gyvenamoji vieta mokesčių tikslais. Floridos valstybės pajamų mokesčio ir paveldimo turto mokesčio.

Bet Trampas buvo didėjantis priešiškumas Niujorke, Manhatano apygardos prokuroro biuras siekia gauti prezidento mokesčių deklaracijas.

Prezidentas buvo leista pasilikti anksčiau šį mėnesį U.S. Apeliacinis teismas, Second Circuit po federalinis teisėjas atmetė Trampo teiginys, kad jis buvo apsaugota nuo kriminalinių tyrimų, siekiant blokuoti į teismą.

(Tekstas verstas su sistema versti.eu)

Šaltinis: euronews.com
P. S.

Ekspertai.eu primena, kad mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimas informacinių technologijų srityje yra vienas saugiausių variantų Lietuvoje.

Ekspertai.eu taip pat kviečia prisiminti ataskaitą apie ES 2007–2013 m. struktūrinės paramos Lietuvos informacinės visuomenės plėtrai rezultatus, kuri buvo pristatyta 2015 m. spalio 14 d. Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdžio metu. Apie sėkmingai įsisavintą milijardą litų papasakojo Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos narys, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktorius, UAB „Prinus Projects“ vadovas Ramūnas Čepaitis.

Pasak R. Čepaičio, Lietuvoje „formuojasi visuomenės gyvenimo stiliaus įgūdžiai“. Įsiklausykime į šiuos žodžius. Visiems malonaus meditavimo (tekstinę-iliustracinę milijardo pristatymo versiją galite pamatyti ČIA).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. >1. Per
(2019-11-02 09:08:11)
(46.249.175.25) Parašė:

Tikite, kad jei įsisavinę tuos kelis milijonus klasės neatskels, tada gražins pinigus??1. Per anksti
(2019-11-01 13:24:10)
(188.69.208.38) Parašė:

yra publikuoti nesąmones. Va, kada įsisavins tuos kelis milijonus, tada ir atskels klasę su vertimais. O dabar, yra, kaip yra...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras